O nas

Jesteśmy autoryzowanym Partnerem wiodących firm leasingowych w Polsce.

Firma od 2006 roku zajmuje się obsługą małych i średnich przedsiębiorstw oraz Klientów detalicznych w zakresie doradztwa finansowego przy wyborze metod finansowania zakupu środków trwałych, takich jak leasing czy też kredyt.

Przy wyborze produktu finansowego bierzemy pod uwagę indywidualne oczekiwania klienta oraz jego aktualną sytuację finansową i możliwości miesięcznych obciążeń w zależności od skutków podatkowych danej metody finansowania, kredytu czy też leasingu. Doradcy oceniają skutki udzielenia finansowania w celu umożliwienia dokonania przez Klienta zmniejszenia podatków przez zwiększenie w określonym czasie kosztów uzyskania przychodów.

Co nas wyróżnia spośród innych?

9
profesjonalizm
9
terminowość
9
doświadczenie
9
indywidualne podejście

 

Nasi doradcy posiadają wieloletnie doświadczenie oraz dużą wiedzę w zakresie produktów bankowych, analizy finansowej, przepisów podatkowych, rynku samochodowego i realiów świata transportu. Przez ostatnie 15 lat  z naszych usług skorzystało setki Klientów. Naszą zasadą jest kompleksowa obsługa, począwszy od dobrania odpowiedniej oferty poprzez pomoc w zgromadzeniu odpowiednich dokumentów zarówno od Klienta jak i dostawcy przedmiotu finansowania, aż po uruchomienie finansowania.

U nas doradztwo kredytowe jest bezpłatne.

Gwarantujemy każdemu klientowi obsługę posprzedażową.