O nas

Jesteśmy autoryzowanym Partnerem wiodących firm leasingowych w Polsce.

Firma od 2006 roku zajmuje się obsługą małych i średnich przedsiębiorstw oraz Klientów detalicznych w zakresie doradztwa finansowego przy zakupie środków trwałych, takich jak pojazdy, maszyny i urządzenia, itd… .

Przy wyborze produktu finansowego ( leasing, pożyczka leasingowa, kredyt ) bierzemy pod uwagę indywidualne oczekiwania klienta oraz jego aktualną sytuację finansową i możliwości miesięcznych obciążeń w zależności od skutków podatkowych. Doradcy oceniają skutki udzielenia finansowania w celu umożliwienia dokonania przez Klienta zmniejszenia podatków przez zwiększenie w określonym czasie kosztów uzyskania przychodów.

Nasi doradcy posiadają wieloletnie doświadczenie oraz dużą wiedzę w zakresie produktów bankowych, analizy finansowej, przepisów podatkowych, rynku samochodowego i realiów świata transportu.

Przez ostatnie 17 lat  z naszych usług skorzystało wielu Klientów. Naszą zasadą jest kompleksowa obsługa, począwszy od dobrania odpowiedniej oferty poprzez pomoc w zgromadzeniu odpowiednich dokumentów zarówno od Klienta jak i dostawcy przedmiotu finansowania, aż po uruchomienie finansowania.

Co nas wyróżnia spośród innych?

profesjonalizm
}
terminowość
doświadczenie
indywidualne podejście

U nas doradztwo kredytowe jest bezpłatne.

Gwarantujemy każdemu klientowi obsługę posprzedażową.